Nestíhám včas zaplatit, můžu platbu poslat s malým zpožděním?

Je nám to moc líto, ale podmínky jsou pro všechny stejné a zároveň jsme udělali maximum pro to, aby byly všem předem známé. Na MiQuik 2018 je přihlášeno přes 1300 lidí a my opravdu nemůžeme každému, kdo nám napíše, že se možná zpozdí, individuálně měnit splatnost. Používáme Skautský rezervační systém, který nám velmi pomáhá v tom, že leccos umí dělat „sám“. Například je v něm nastavena splatnost tři dny a pokud nedojde platba v termínu (máme tam nastavenou i malou rezervu), systém rezervaci sám smaže (a odešle mail, že vám byla rezervace smazána) a uvolní tak místo pro ostatní (evidujeme i dost zájemců, kteří čekají právě na uvolněné nezaplacené lístky).V dnešní době je snad všeobecně známo, jak dlouho trvá převod peněz v rámci banky nebo mezi bankami (max do tří pracovních dnů). Takže je potřeba se podle toho zachovat.

Může se na akci zaregistrovat i kamarád – neskaut?
Ano, v určitých případech je to možné, kontaktuj, prosím, pořadatele na miquik.info@gmail.com.

Proč už není registrace po skupinách?
Protože i letos je volba jednotlivých sekcí na Mikulášském semináři individuální, registrace po skupinách by tak byla po technické stránce obtížnější.

Kde si objednám ubytování?
Na Mikulášský víkend si každý zajišťuje ubytování sám. V Praze je mnoho kluboven, které Ti nepochybně otevřou svou náruč. Hledat můžeš třeba na https://krizovatka.skaut.cz/skautske-zakladny.

Co když na Mikulášský víkend už nemůžu?
To nás velmi mrzí, ale může se to stát. Zkus svůj lístek nabídnout na naší Facebookové stránce, kde určitě zájemce najdeš.

Můžu si odhlásit část Víkendu?
Pokud ještě nemáš zaplaceno, můžeš svou objednávku dle libosti editovat na stránce Profil v registračním systému. Pokud již zaplaceno máš, pokus se lístek někomu udat stejně jako v předchozí odpovědi.

Platil/a jsem na poslední chvíli (v den uzavření registrace, nebo den předem) a ještě mi nedorazilo potvrzení o platbě, mám zaplaceno?
Platba obvykle probíhá jeden až dva dny. Nemusíš se však bát, nezaplacené registrace jsou mazány s ohledem na bankovní převody.

Další otázky? Neváhej se zeptat na miquik.info@gmail.com či přes Facebook (m.me/mikulasskyvikend), rádi Ti odpovíme!