Polibek Múzy je titulován jako kulturně-umělecká iniciativa a soutěž. Skládá se totiž ze dvou základních částí: umělecké Soutěže a kulturního Festivalu.

Soutěž Polibku Múzy je soutěž skautů a skautek od 14 do 26 let.

Festival slouží jako výstava soutěžních děl, vyhlášení výherců a zároveň jako neformální večer doplněný workshopy. V minulých letech došlo ke spojení s Komponovaným večerem, zaměřeným na performativní umění – divadlo a koncerty.

Soutěž Polibku Múzy

 

Fotografie

Digitální, analogová, černobílá, série nebo detail…téma Ke kořenům se dá zachytit různými způsoby!

Hudba

Jaká byla hudba dříve? Cestou Ke kořenům se dá najít spousta inspirace. Slož svou vlastní píseň, zahraj a nahraj ji. Pak ji nezapomeň nahrát podruhé – tentokrát na Galerii Polibku.

Literatura

Kategorie literatury je rozdělena na poezii a prózu – vybrat si můžeš klidně obě tyto podkategorie a napsat své soutěžní (spíše kratší) dílo.

Video

Vrátit se Ke kořenům může být ohlédnutím k začátkům videotvorby. Přikládáme doporučení: natoč video do 5 minut, pak jej nahraj na videoserver (YouTube, Vimeo) a kontaktuj nás e-mailem!

Výtvarno

Máš oblíbenou techniku, kterou rád(a) použiváš při umělecké činnosti? Máš příležitost ji využít právě teď! O tuto příležitost nejsou ochuzeni ani příznivci digitálního umění nebo třeba webdesignéři – vždyť jejich práce nám denně zjednodušuje práci!

Své dílo nahraj na Galerii Polibku Múzy (galerie.polibekmuzy.cz). Více o Polibku Múzy včetně pravidel najdeš na webu (polibekmuzy.cz).

 

Festival Polibku Múzy

30. listopadu

Pokud se chceš zúčastnit Festivalu, nezapomeň si zaregistrovat vstup také tam. Registrace začíná 22. října! Těšit se můžeš na spoustu workshopů, bohatý kulturní i doprovodný program, vyhlášení výherců Soutěže i samotnou prezentaci děl přihlášených do Soutěže.

Všechny nepostradatelné aktuální informace najdeš na webu http://polibekmuzy.cz/patecnivecer/ a na Facebookové události Polibku múzy https://www.facebook.com/events/2219450098279768/.

  • Datum: 30. listopadu 2018
  • Místo: Studio Alta; U Výstaviště 21, Praha 7
  • Čas: 18:00 – 23:00
  • Cena: 130 Kč
  • Web: http://polibekmuzy.cz