Polibek Múzy je titulován jako kulturně-umělecká iniciativa a soutěž. Skládá se totiž ze dvou základních částí: umělecké Soutěže a kulturního Festivalu.

Soutěž Polibku Múzy je soutěž skautů a skautek od 14 do 26 let.

Festival slouží jako výstava soutěžních děl, vyhlášení výherců a zároveň jako neformální večer doplněný workshopy. V minulých letech došlo ke spojení s Komponovaným večerem, zaměřeným na performativní umění – divadlo a koncerty.

Soutěž Polibku Múzy

1. září – 13. listopadu

Pokud se chceš zúčastnit umělecké Soutěže Polibku Múzy, od 1. září do 13. listopadu probíhá s tématem Možnost volby. Do soutěže se můžeš přihlásit vytvořením díla spadajícího do jedné z následujících kategorií:

Fotografie

Digitální, analogová, černobílá, série nebo detail…výběr je na Tobě, pokud chceš zachytit o něco lepší svět!

Hudba

Můžeš hudbou zlepšit svět? My si myslíme, že bez ní by byl svět mnohem horší. Slož svou vlastní píseň, zahraj a nahraj ji. Pak ji nezapomeň nahrát podruhé – tentokrát na Galerii Polibku.

Literatura

Kategorie literatury je rozdělena na poezii a prózu – vybrat si můžeš klidně obě tyto podkategorie a napsat své soutěžní (spíše kratší) dílo.

Video

Která jiná kategorie více vybízí k zachycení o něco lepšího světa? Je netypický, přímočarý, nebo zcela odlišný? Přikládáme doporučení: natoč video do 5 minut, pak jej nahraj na videoserver (YouTube, Vimeo) a kontaktuj nás e-mailem!

Výtvarno

Máš oblíbenou techniku, kterou rád(a) použiváš při umělecké činnosti? Máš příležitost ji využít právě teď! O tuto příležitost nejsou ochuzeni ani příznivci digitálního umění nebo třeba webdesignéři – vždyť jejich práce nám denně zjednodušuje práci!

Své dílo nahraj na Galerii Polibku Múzy (galerie.polibekmuzy.cz). Více o Polibku Múzy včetně pravidel najdeš na webu (polibekmuzy.cz) nebo na Facebooku (facebook.com/polibekmuzy).

 

Festival Polibku Múzy

1. prosince

Pokud se chceš zúčastnit Festivalu, nezapomeň si zaregistrovat vstup také tam. Registrace začíná 20. října! Těšit se můžeš na spoustu workshopů, bohatý kulturní i doprovodný program, vyhlášení výherců Soutěže i samotnou prezentaci děl přihlášených do Soutěže.

  • Datum: 1. prosince 2017
  • Místo: Továrna, Dělnická 1061/63, 170 00 Praha 7-Holešovice
  • Čas: 18:00 - 24:00
  • Cena: 110 Kč
  • Web: http://polibekmuzy.cz