Polibek Múzy je titulován jako kulturně-umělecká iniciativa a soutěž. Skládá se totiž ze dvou základních částí: umělecké Soutěže a kulturního Festivalu.

Soutěž Polibku Múzy je soutěž skautů a skautek od 14 do 26 let. Letošní ročník je rozdělen na dvě části: Letní výzvu plnou nových a neotřelých kategorií, kategorie klasického rázu sdružuje Umělecký podzim.

Festival slouží jako výstava soutěžních děl, vyhlášení výherců a zároveň jako neformální večer doplněný workshopy. V minulých letech došlo ke spojení s Komponovaným večerem, zaměřeným na performativní umění – divadlo a koncerty.

Pokud se chceš zúčastnit umělecké Soutěže Polibku Múzy, od 1. září do 13. listopadu probíhá Umělecký podzim Polibku na téma Možnost volby. Do soutěže se můžeš přihlásit vytvořením díla spadajícího do jedné z následujících kategorií:

Fotografie

Digitální, analogová, černobílá, série nebo detail…výběr je na Tobě, pokud chceš zachytit o něco lepší svět!

Hudba

Můžeš hudbou zlepšit svět? My si myslíme, že bez ní by byl svět mnohem horší. Slož svou vlastní píseň, zahraj a nahraj ji. Pak ji nezapomeň nahrát podruhé – tentokrát na Galerii Polibku.

Literatura

Kategorie literatury je rozdělena na poezii a prózu – vybrat si můžeš klidně obě tyto podkategorie a napsat své soutěžní (spíše kratší) dílo.

Video

Která jiná kategorie více vybízí k zachycení o něco lepšího světa? Je netypický, přímočarý, nebo zcela odlišný? Přikládáme doporučení: natoč video do 5 minut, pak jej nahraj na videoserver (YouTube, Vimeo) a kontaktuj nás e-mailem!

Výtvarno

Máš oblíbenou techniku, kterou rád(a) použiváš při umělecké činnosti? Máš příležitost ji využít právě teď! O tuto příležitost nejsou ochuzeni ani příznivci digitálního umění nebo třeba webdesignéři – vždyť jejich práce nám denně zjednodušuje práci!

Své dílo nahraj na Galerii Polibku Múzy (galerie.polibekmuzy.cz). Více o Polibku Múzy včetně pravidel najdeš na webu (polibekmuzy.cz) nebo na Facebooku (facebook.com/polibekmuzy).

  • Datum: 1. prosince 2017
  • Místo: Dozvíš se včas!
  • Čas: 18:00 - 24:00
  • Cena: Dozvíš se včas!
  • Web: http://polibekmuzy.cz